Hakkımızda

İletişim ve yönetim konusunda dünyada bilinen en önemli isimlerden biri olan Peter F. Drucker der ki: “İletişimdeki en önemli unsur, söylenmeyenleri duymaktır.”

Bizim hikayemizin çıkışı da tam olarak buna dayanıyor. Görülmeyeni göstermek, yapılmayanı yapmak. Yaratıcı ruhumuzu tasarımlarımıza yansıtarak, yaratmak.

Dekorasyon seçiminin, sözlü olmayan kendimizi ifade etme şekillerimizden biri olarak görüyoruz. Bu sebeple, dijital ortamın dışına çıkıp hayattan keyif alan; yaşadığı anı, bulunduğu ortamı güzelleştirmeye çalışan kişileri biz Jomoist olarak adlandırıyoruz. Bizimle tanışıp, bizi sevenlere müşteri değil Jomoist diyoruz.

Jomoistlerin (Joy Of Missing Out) beğenerek kullanacağı, sıra dışı kişiliğini ve modern tarzını yansıtabileceği ürünleri üretmek ve onların mekanlarına ilham katabilmek en büyük hayalimiz.

Tüm süreçlerimizde bize hem güç hem ilham veren bir hedefimiz var: “Satın almadan, ürün ve paketlemeye kadar her adımda size kaliteli bir deneyim yaşatabilmek.”

Bunu sağlamak içinse;

Üretim sürecimizde: Tamamı el yapımı olan ürünlerimizi uzun araştırmalar ve denemeler sonucunda ulaştığımız birinci kalite özel beton harcı ile üretiyor ve siparişlerimizi en kısa sürede ulaştırmak için sürekli olarak stoklu çalışıyoruz.

Paketleme sürecimizde: Tüm siparişlerimizde sağlamlığı arttıracak en kaliteli ambalajlama tekniklerini kullanıyoruz. Hediye siparişlerinizdeki beklentileri de çok iyi anlıyor ve buna göre ürünlerimizi özel hediye kutuları ile daha önce görülmemiş bir özenle paketleyerek gönderiyoruz.

Kargo sürecinde: Hızlı ve sağlam kargo sürecinin önemini çok iyi biliyor ve bunun için en iyi deneyiminin sözünü veren kargo firması ile çalışıyoruz.

Jomoistlerin memnuniyetini kazanmak en büyük motivasyonumuz! Ürünlerimizin beğenilerek kullanılması ve gelen güzel yorumlar Jomo Tasarım için en büyük gurur kaynağı. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımızı bu değerlerimizden ödün vermeden daha da iyiye götürerek sürdürmeye devam edeceğiz. Jomoist Sözü!

Başa dön tuşu