Hediye

Babalara Alınabilecek En Yaratıcı Hediye Önerileri

Hediye almak her zaman zorlanılan bir konu olmuştur ama babaya hediye sanırım en zoru. Gömlek alalım? Geçen sene aldık. Kravat alalım? Babalar gününde almıştık. Tıraş takımı? Babaya hediye deyince reklamını görmekten bile sıkıldık. Cüzdan? Olabilir ama biraz daha yaratıcı olsa hiç de fena olmaz değil mi? O zaman bu sene yaratıcılıkta biraz kendimizi zorlamanın zamanı geldi.

İdealtasarım’ın sattığı yeni nesi gramafonları hemen hemen tüm pazaryeri sitelerinde bulmanız mümkün. Biz bu hediyeyi düşündüğümüzde babaları en sevdikleri Türk Sanat Müziği parçasını açıp keyifle dinlerken hayal ettik. Aynı zamanda eviniz için de çok güzel bir dekoratif ahşap ürün.

Kim demiş ki babaya çiçek alınmaz diye? Babanızın ister balkonu için dekoratif bir ürün olarak kullanacağı isterse de ofisi için güzel bir dekoratif obje olarak baş köşeye koyup özenle bakacağına emin olduğumuz en sevilen ürünlerimizden köpek saksı setini incelemeden hangi hediyeyi alacağınıza karar vermeyin!

Babalar evde arızalanan eşyaların tamiri konusunda hep üstlerinde sorumluluk hissetmiştir ama ne yazık ki bütün babaların bu konuda başarılı olduğu söylenemez. Belki böyle bir çanta hediye ederek onlara bu konuda yardımcı olabiliriz. 😊 Biraz riskli bir hediye olsa da yine de alet çantası gördüğünde mutlu olmayan baba görmediğimizi söyleyebiliriz.

Babanızı bu seneki hediyenizle yeni deneyimler yaşamaya yeni hobiler edinmeye teşvik edebilirsiniz. Özellikle emekli olmuş ya da emekli olmayı düşünen biriyse çok hoşuna gideceğine eminiz. Ürünü yine hemen hemen tüm pazaryeri sitelerinde bulabilirsiniz.

https://www.campandtravel.com/leatherman-juice-c2-gri

Mangal yapmayı sevmeyen baba duymadığımız gibi çakı hediyesine sevinmeyecek bir babayla da karşılaşmadık diyebiliriz. 🙂

Başa dön tuşu