Dekorasyon

Dekorasyon Üzerine Yazılmış En İyi 10 Yabancı Blog!

Bazen evinizin dekorasyonunda yapacağınız çok ufak değişiklikler tüm enerjinizi değiştirebilir hatta bazen yeni başlangıçların sembolü bile olabilir. Tabi o küçük değişiklikleri doğru yapmak için biraz araştırmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bize dekorasyon konusunda ilham veren ve takip etmekten keyif aldığımız siteleri sizin için derledik ama yabancı sitelerde de dekorasyon blogları deniz derya diyebileceğimiz kadar fazla. O nedenle hazırladığımız liste modern-minimal ağırlıklı ve spor tarzda dekorasyona ağırlık veren blog sitelerini içermektedir.

Kendin yap projelerinden küçük alan dekorasyonlarına, yatak düzeltme tekniklerinden bahçe dekorasyonuna okuduğumuz en kapsamlı bloglardan bir tanesi. İçerikler çok kaliteli ve özgün. Bizim okuduğumuzda ufkumuzu açan bir çok yazısı oldu. Tavsiye ederiz😊

Bizim için yabancı dekorasyon sitelerindeki en büyük problem Türkiye’deki ev yapısından farklı evlere sahip oldukları için genellikle bloglarda gördüklerimizi çok beğeniyor ancak kendi evimize uygulayamıyoruz. Bu site bu açıdan diğerlerinden ayrılıyor. Apartman dairelerinin dekorasyonuna ağırlık vermişler ve ister bahçeli bir evde ister apartman dairesinde oturun bu siteden örnek alınabilecek çok şey var.

Bu sitede dekorasyon ve mimari dışında kitaptan geziye yeme içmeden alışverişe bir çok konu hakkında yazılmış yazı bulmanız mümkün. Bu siteyi bizim gözümüzde öne çıkaran özellik “kendin yap” bölümünün genişliği. Evde kendiniz bir şeyler üretmekten hoşlanıyorsanız bu alanda bu site kesinlikle rakiplerinden 1-2 puan önde.

Biz bu siteyi site şeması ve kullanılan görsel büyüklüğü nedeniyle biraz yorucu bulduk ve incelemeden kapatmak istedik ama içerikleri inceleyince site bizi uzuuuun bir süre kendi içine çekti ve bırakamadık. 😊 Hem çok detaylı hem de içeriklerin çoğu çok zevkli ve ilgi çekici.

Tarzını beğenerek takip ettiğimiz bloglardan biride Centsationalstlye. Minimal, abartıdan uzak ve bir o kadar da cool tarzda dekorasyon çözümleri var.

Adından anlaşılacağı gibi bu sitenin tarzı genç, dinamik, spor ve abartıdan uzak. Bu site de bir açtığınızda bir daha kapatamadığınız sitelerden biri. Bütün bloglar, bütün örnekler birbirinden zevkli. Minimal dekorasyonla ilgileniyorsanız bu siteyi takip etmenizi şiddetle öneririz.

Bu sitedeki evlerin tarzı bizim sevdiğimizden bir tık daha karışık ve kalabalık ama yine de hoşumuza gitti. Özellikle evini rengarenk dekore etmek isteyenlerin keyifle takip edebileceği bir site.

Yine minimal severlerin çok beğenerek takip edeceği bir site. Sade ve ferah tasarım örnekleriyle öne çıkıyor. Biz özellikle yatak odası bölümündeki blogları çok beğendik.

Diğer sitelerden daha koyu renkli evleri örnek almış bir blog sitesi ama biz tarzına bayıldık. Çok orijinal ve çok şık.

Bu site bizim için mutfak bölümü ile ön plana çıkıyor. Mutfak dekorasyonunda çok özgün örnekler incelenmiş ve kesinlikle ufuk açıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu